Fer Çelik, çeyrek asrı aşkın süre önce sektörde fark yaratacak bir hizmet anlayışıyla kurulmuştur.

Gelişime açık bir marka olarak üretim kapasitesini sürekli arttıran Fer Çelik; 4500 m2 açık ve 11500 m2 kapalı olmak üzere toplamda 16000 m2 alanda üretim yapmaktadır. Üretimini yaptığı çelik hasır, siyah tel ve tavlı telin dışında inşaat demiri, levha sac, filmaşin, profil gibi ürünleri güçlü stok ile tek kaynaktan en hızlı şekilde uluslararası pazarda kalite sunan bir marka olmayı başarmıştır.

Üretim ve dağıtım süreçlerini kurumsal anlayışıyla sürdüren Fer Çelik uluslararası tüm kalite belgelerine sahiptir. Güçlü ve kaliteli üretime odaklanan Fer Çelik,2019 yılında Kent Şirketler Grubuna katılarak sektöre yenilik katacak stratejiler geliştirmeye devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz; deneyimli çalışanları ve yenilikçi dinamik kadrosuyla, yurtiçi ve yurtdışı pazarda daha geniş yer edinerek, çelik çubuk ve çelik hasır sektöründe başarılı kuruluşlar arasına girmektir.

MİSYONUMUZ

Teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri takip ederek, uluslar arası standartlara uygun yüksek kalitede ürünler üreterek, ürünlerin teslimatını zamanında ve eksiksiz yaparak, müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkarmaktır.